Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ARAMIS NEY (född 1943): (2) Utan titel, signerade och daterade Ney -87, blandteknik på kartong, vardera ca 24x24 cm
Zustandsbeschreibung
689668
2019-10-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner