Aramis Ney

Aramis Ney
Aramis Ney
Aramis Ney
Aramis Ney
Aramis Ney
Aramis Ney
Aramis Ney
Aramis Ney

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ARAMIS NEY (född 1943): (2) Utan titel, signerade och daterade Ney -87, blandteknik på kartong, vardera ca 24x24 cm

Zustandsbeschreibung

689668

2019-10-17