Vaser Japan cloisonné

Vaser Japan cloisonné
Vaser Japan cloisonné
Vaser Japan cloisonné
Vaser Japan cloisonné
Vaser Japan cloisonné
Vaser Japan cloisonné
Vaser Japan cloisonné
Vaser Japan cloisonné

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 3 st., cloisonné, Japan, 1900-talets andra hälft, dekor av blommor och fjärilar, höjd ca 19 cm

Smärre stötskador, något ostadiga

689690

2019-10-18