Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EINAR PALME (1901-1993): Porträtt av skådespelaren Evbba Wrede (1918-1957), signerad och daterad Einar Palme 1949, olja på duk, ca 73x50 cm
689691
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här