Einar Palme oljemålning

Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning
Einar Palme oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

EINAR PALME (1901-1993): Porträtt av skådespelaren Evbba Wrede (1918-1957), signerad och daterad Einar Palme 1949, olja på duk, ca 73x50 cm

Zustandsbeschreibung

689691

2019-10-16