Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
EINAR PALME (1901-1993): Porträtt av skådespelaren Evbba Wrede (1918-1957), signerad och daterad Einar Palme 1949, olja på duk, ca 73x50 cm
Zustandsbeschreibung
689691
2019-10-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner