Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EINAR NERMAN (1888-1983): Blomsterstilleben, signerad och daterad Einar Nerman 11, oljemålning, ca 37x45 cm,
PROVENIENS:
Konstnärens familj
Ej examierad ur ram
689692
2019-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här