Einar Nerman

Einar Nerman
Einar Nerman
Einar Nerman
Einar Nerman

Klubbat för:

1 600 SEK

3 000 SEK

EINAR NERMAN (1888-1983): Blomsterstilleben, signerad och daterad Einar Nerman 11, oljemålning, ca 37x45 cm,

PROVENIENS:
Konstnärens familj

Ej examierad ur ram

689692

2019-10-18