Vitirnskåp
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VITRINSKÅP, Louis XVI stil, 1900-talets mitt, fanerat med bl.a. mahogny, beslag i mässing, intarsia dekor, 2 hyllplan i glas, höjd ca 154, 88x39 cm, nyckel och citesintyg finns
Slitage, hyllplan med nagg
689698
2019-10-18