Vitirnskåp

Vitirnskåp
Vitirnskåp
Vitirnskåp
Vitirnskåp
Vitirnskåp
Vitirnskåp
Vitirnskåp
Vitirnskåp
Vitirnskåp
Vitirnskåp
Vitirnskåp
Vitirnskåp
Vitirnskåp
Vitirnskåp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VITRINSKÅP, Louis XVI stil, 1900-talets mitt, fanerat med bl.a. mahogny, beslag i mässing, intarsia dekor, 2 hyllplan i glas, höjd ca 154, 88x39 cm, nyckel och citesintyg finns

Slitage, hyllplan med nagg

689698

2019-10-18