Kerstin Hörlin-Holmqvist soffa
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, tvåsitssoffa, Lilla Paradiset, ur möbelfamiljen Paradiset, Nordiska Kompaniet, Triva-serien, 1950/60-tal, fast klädsel i puderrosa textil, knapphäftad rygg, ben i betsad bok, längd 144, sitthöjd ca 39 cm
Bruksslitage, smärre fläckar, en möbeltass saknas
689706
2019-10-16