Ljusstakar ett par tidigt 1900-tal
2019-10-17
689721
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, tidigt 1900-tal, nysilver, avtagbara manschetter, fylld fot, höjd ca 32 cm
Märken, bristningar, lagningar