Ljusstakar ett par tidigt 1900-tal

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tidigt 1900-tal, nysilver, avtagbara manschetter, fylld fot, höjd ca 32 cm

Märken, bristningar, lagningar

689721

2019-10-17