Klubbat för:
800 SEK
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, tidigt 1900-tal, nysilver, avtagbara manschetter, fylld fot, höjd ca 32 cm
Märken, bristningar, lagningar
689721
2019-10-17