Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LIS THOMASSON (född 1929): "Sommarlandskap II´´, signerad och daterad L Thomasson 86, olja på duk, ca 22x26 cm
689723
2019-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här