Jens Juul Eilersen soffa
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JENS JUUL EILERSEN, soffa, 3 dlr med schäslong, etikettmärkt Eilersen, grå textilklädsel, lösa rygg- och nackkuddar med dunfyllning, sitthöjd ca 36, längd ca 283 cm, schäslong längd ca 140 cm
Skador: Bruksslitage, fläckar, trådsliten, en klack på sektionsfäste saknas
689728
2019-10-20