Jens Juul Eilersen soffa

Jens Juul Eilersen soffa
Jens Juul Eilersen soffa
Jens Juul Eilersen soffa
Jens Juul Eilersen soffa
Jens Juul Eilersen soffa
Jens Juul Eilersen soffa
Jens Juul Eilersen soffa
Jens Juul Eilersen soffa
Jens Juul Eilersen soffa
Jens Juul Eilersen soffa
Jens Juul Eilersen soffa
Jens Juul Eilersen soffa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JENS JUUL EILERSEN, soffa, 3 dlr med schäslong, etikettmärkt Eilersen, grå textilklädsel, lösa rygg- och nackkuddar med dunfyllning, sitthöjd ca 36, längd ca 283 cm, schäslong längd ca 140 cm

Skador: Bruksslitage, fläckar, trådsliten, en klack på sektionsfäste saknas

689728

2019-10-20