Karmstolar Willy Rizzo för Cidue

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 4 st, Willy Rizzo för Cidue, Italien, kromad metall, 1970/80-tal, genombruten rygg och sits, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, ställvis ytrost, dynor saknas

689734

2019-10-20