Eva Källman 3 oljemålningar

Eva Källman 3 oljemålningar
Eva Källman 3 oljemålningar
Eva Källman 3 oljemålningar
Eva Källman 3 oljemålningar
Eva Källman 3 oljemålningar
Eva Källman 3 oljemålningar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVA KÄLLMAN: oljemålningar, 3 st, "Höst vid stranden", Grönt moln, Röd figur, signerade Eva Källman och daterade a tergo 02 och 05, olja på duk, mått ca 19x24, 22x27, 33x44 cm

689742

2019-10-18