Chiffonje empirestil
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHIFFONJE, empirestil, 1900-talets mitt, mahognyfanér, egyptiserande karyatider i gulmetall, front med 4 lådor och klaff, bakomliggande lådinredning, 2 nycklar medföljer, höjd ca 127, 117x50 cm
Skador: Märken förekommer
689750
2019-10-18