Edition luxe Rolex Oyster Perpetual Datejust
Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ROLEX OYSTER PERPETUAL DATEJUST, armbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, guld/ stål, plexiglas, datum, skruvkrona med Rolex krona, halvstel länk med viklås, ref nr. 6917, serie nr. 5815954, länk ref 62523D14/468, diam ca 26 mm, ficka, box med inredning och ytterkartong medföljer
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
689751
2019-10-27