Gucci resväska Pret-â-porter

Gucci resväska Pret-â-porter
Gucci resväska Pret-â-porter
Gucci resväska Pret-â-porter
Gucci resväska Pret-â-porter
Gucci resväska Pret-â-porter
Gucci resväska Pret-â-porter
Gucci resväska Pret-â-porter
Gucci resväska Pret-â-porter
Gucci resväska Pret-â-porter
Gucci resväska Pret-â-porter
Gucci resväska Pret-â-porter
Gucci resväska Pret-â-porter

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUCCI, resväska, 1980-tal, monogramprintad kanvas, läderdetaljer, bomullsband, samt spännen och lås i gulmetall, 42x68x22 cm

Ingår i temaauktionen Pret-â-porter Europeisk mode från 6 decennium 1960-2010

Mindre bruksslitage, Nyckel saknas, Går att öppna och stänga

689756

2019-11-20