Kaffeservis sterlingsilver USA

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KAFFESERVIS, 7 dlr., sterlingsilver, The Loring Andrews Co, Cincinatti, USA, 1900-tal, bestående av: kaffekanna, gräddkanna, sockerskål, saltkar 1 par, ströare 1 par, höjd ca 4-26 cm, 1683 g

Smärre slitage

689762

2019-10-17