Kaffeservis sterlingsilver USA
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KAFFESERVIS, 7 dlr., sterlingsilver, The Loring Andrews Co, Cincinatti, USA, 1900-tal, bestående av: kaffekanna, gräddkanna, sockerskål, saltkar 1 par, ströare 1 par, höjd ca 4-26 cm, 1683 g
Smärre slitage
689762
2019-10-17