Louis Comfort Tiffany skål

Louis Comfort Tiffany skål
Louis Comfort Tiffany skål
Louis Comfort Tiffany skål
Louis Comfort Tiffany skål
Louis Comfort Tiffany skål
Louis Comfort Tiffany skål
Louis Comfort Tiffany skål
Louis Comfort Tiffany skål

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LOUIS COMFORT TIFFANY, skål, lysterglas, USA 1890-tal, signerad "X 593 L. C. Tiffany Favrile", höjd ca 6,5, diameter 20 cm

Smärre slitage, glasinsatser till saltkar saknas

689768

2019-10-17