Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LOUIS COMFORT TIFFANY, skål, lysterglas, USA 1890-tal, signerad "X 593 L. C. Tiffany Favrile", höjd ca 6,5, diameter 20 cm
Smärre slitage, glasinsatser till saltkar saknas
689768
2019-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här