Edition luxe Puderdosa Art Deco troligen Frankrike
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PUDERDOSA, Art Deco, troligen Frankrike, otydliga stämplar, silver/ guld/ förgylld, inredning med spegel och pudergömma, stiliserad dekor och små cabochonslipade rubiner, lås med princesslipade stenar, ca 75x75x10 mm, vikt ca 159.6 g
Bruksslitage. Repor. Hörn med stötskador.
689771
2019-10-27