Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÅKE HOLM (1900-1980), väggplatta, glaserat stengods, signerad Åke Holm, ca 43x38 cm
Skador: Liten nagg invändigt hörn
689773
2019-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här