Karel Appel litografi

Karel Appel litografi
Karel Appel litografi
Karel Appel litografi
Karel Appel litografi
Karel Appel litografi
Karel Appel litografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAREL APPEL (1921-2006): Komposition, ur Paysages Humains, färglitografi, signerad och numrerad 109/115, bladmått ca 50x50 cm

689778

2019-10-17