Hildegard Tamm, Motiv från Slussen

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HILDEGARD TAMM (1873-1951): Motiv från Slussen, signerad H Tamm, olja på pannå, 25x34 cm

689780

2019-10-28