Okänd konstnär marinmålning 1800-tal
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, olja på duk, marinmålning. osignerad, otydlig blyertsskrift verso spännram, ca 60 x 107 cm
Skador: Krackelerad, duklagningar med retuscher, märke efter spännram
689788
2019-10-18