Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIGFRID SÖDERGREN (1920-2000): Landskap, signerad Sigfrid S., olja på duk uppsatt på pannå, ca 32x43 cm
Beskuren
689796
2019-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här