Sigfrid Södergren oljemålning

Sigfrid Södergren oljemålning
Sigfrid Södergren oljemålning
Sigfrid Södergren oljemålning
Sigfrid Södergren oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGFRID SÖDERGREN (1920-2000): Landskap, signerad Sigfrid S., olja på duk uppsatt på pannå, ca 32x43 cm

Beskuren

689796

2019-10-18