Philips Wouverman hans efterföljare oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

5 000 SEK

PHILIPS WOUVERMAN (1700-tal), hans efterföljare: Hos hovslagaren, olja på pannå, ca 32,5x41,5 cm

skador, retuscher

689797

2019-10-24