Balthasar Beschey hans krets oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BALTHASAR BESCHEY (1700-tal), hans krets: De tre gracerna, olja på pannå, ca 30x23 cm

lagningar, retuscher, färgbortfall

689798

2019-10-24