Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JULES SCHYL (1893-1977): Sydländskt motiv, gouache samt akvarell på pannå, signerad Schyl, a tergo: SCHYL Nizza 50, ca 46x55 cm
ej examinerad ur ram
689803
2019-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här