Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, porträtt av kvinna i blå klänning, ej signerad, ca 60 x 44 cm
Skador: Duklagning, retuscher., krackelyr , dubblerad duk
689805
2019-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här