Porträtt

Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, porträtt av kvinna i blå klänning, ej signerad, ca 60 x 44 cm

Zustandsbeschreibung

Skador: Duklagning, retuscher., krackelyr , dubblerad duk

689805

2019-10-18