Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, porträtt av kvinna i blå klänning, ej signerad, ca 60 x 44 cm
Zustandsbeschreibung
Skador: Duklagning, retuscher., krackelyr , dubblerad duk
689805
2019-10-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner