Senapskar silver C. G. Hallberg
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SENAPSKAR, silver, C. G. Hallberg, Stockholm 1900, barockstil, förggylld, ciselerad dekor, på fötter i form av lejon, udda sked förgyllt silver medföljer, höjd ca 9,5 cm, vikt 146 g
Smärre slitage
689807
2019-10-17