Senapskar silver C. G. Hallberg

Klubbat för:

4 400 SEK

2 000 SEK

SENAPSKAR, silver, C. G. Hallberg, Stockholm 1900, barockstil, förggylld, ciselerad dekor, på fötter i form av lejon, udda sked förgyllt silver medföljer, höjd ca 9,5 cm, vikt 146 g

Smärre slitage

689807

2019-10-17