Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JULES SCHYL (1893-1977): "S Gimignano", akvarell på papper, signerad Schyl, a tergo betitlad, ca 50x70 cm
ej examinerad ur ram
689808
2019-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här