Jules Schyl akvarell

Jules Schyl akvarell
Jules Schyl akvarell
Jules Schyl akvarell
Jules Schyl akvarell
Jules Schyl akvarell
Jules Schyl akvarell

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JULES SCHYL (1893-1977): "S Gimignano", akvarell på papper, signerad Schyl, a tergo betitlad, ca 50x70 cm

ej examinerad ur ram

689808

2019-10-31