Klubbat för:
1 200 SEK
2 500 SEK
LIS ZWICK (född 1942), "Drakabygget", fyra blandtekniker på papper, signerade Lis Zwick samt daterade 1983, a tergo betitlade samt signerade och daterade, bladmått ca 25x33 cm
689809
2019-10-31