Lis Zwick 4 blandtekniker

Lis Zwick 4 blandtekniker
Lis Zwick 4 blandtekniker
Lis Zwick 4 blandtekniker
Lis Zwick 4 blandtekniker
Lis Zwick 4 blandtekniker
Lis Zwick 4 blandtekniker
Lis Zwick 4 blandtekniker
Lis Zwick 4 blandtekniker

Klubbat för:

1 200 SEK

2 500 SEK

LIS ZWICK (född 1942), "Drakabygget", fyra blandtekniker på papper, signerade Lis Zwick samt daterade 1983, a tergo betitlade samt signerade och daterade, bladmått ca 25x33 cm

689809

2019-10-31