Arthur Percy Röd Rubin servisdelar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARTHUR PERCY, "Röd Rubin", servisdelar, Gefle/Upsala Ekeby, 32 dlr, bestående av 2+2+1 ljusstakar, 2 skålar, 1+1 mindre skålar, 2 vaser, uppläggningsfat samt. 12+6 assietter, stämplade undertill

1 vas med nagg

689814

2019-10-18