Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BESTICK, silver, 1800-tal, av varierande tillverkare och modeller, längd ca 21-23 cm, vikt inkl. fyllda knivar, ca 507 g
Slitage
689821
2019-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här