Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESTICK, silver, 1800-tal, av varierande tillverkare och modeller, längd ca 21-23 cm, vikt inkl. fyllda knivar, ca 507 g

Slitage

689821

2019-10-17