Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROBIN DAY, stolar, 4 st, 1970-tal, Overman, formgjuten plast, vitlackerat underrede i plast och metall, sits i rött konstläder, snurrbara sitthöjd 43 cm
Bruksslitage
689829
2019-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här