Vide Jansson träsnitt

Vide Jansson träsnitt
Vide Jansson träsnitt
Vide Jansson träsnitt
Vide Jansson träsnitt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIDE JANSSON (född 1924): (4) träsnitt, abstrakta motiv utförda i rött, monogramsignerade VJ, numrerade 11/100, bildmått ca 34x39 cm

Oramade

689832

2019-10-18