Jules Brateau
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JULES BRATEAU (1844-1923), tenn, Frankrike, borbonskt kungligt monogram i mitten, mytologiska motiv ut mot tallrikens kanter, diameter ca 25 cm
Åldersrelaterad slitage, mindre repor samt kantstött
689835
2019-10-18