Jules Brateau

Jules Brateau
Jules Brateau
Jules Brateau
Jules Brateau
Jules Brateau
Jules Brateau
Jules Brateau
Jules Brateau
Jules Brateau
Jules Brateau

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JULES BRATEAU (1844-1923), tenn, Frankrike, borbonskt kungligt monogram i mitten, mytologiska motiv ut mot tallrikens kanter, diameter ca 25 cm

Åldersrelaterad slitage, mindre repor samt kantstött

689835

2019-10-18