Skultuna ljusstakar 6 st

Skultuna ljusstakar 6 st
Skultuna ljusstakar 6 st
Skultuna ljusstakar 6 st
Skultuna ljusstakar 6 st
Skultuna ljusstakar 6 st
Skultuna ljusstakar 6 st
Skultuna ljusstakar 6 st
Skultuna ljusstakar 6 st
Skultuna ljusstakar 6 st
Skultuna ljusstakar 6 st
Skultuna ljusstakar 6 st
Skultuna ljusstakar 6 st

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULTUNA, (6 st) ljusstakar, mässing, ett par ca 1800-tal, ett par årsstämplade 1977 samt 1978, ett par samtida varav en med firmastämpel, höjd på samtliga ca 12 cm

Smärre bruksslitage, smärre ärgning på samtliga

689839

2019-10-18