Skultuna ljusstakar 6 st
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULTUNA, (6 st) ljusstakar, mässing, ett par ca 1800-tal, ett par årsstämplade 1977 samt 1978, ett par samtida varav en med firmastämpel, höjd på samtliga ca 12 cm
Smärre bruksslitage, smärre ärgning på samtliga
689839
2019-10-18