Albert Theodor Gellerstedt akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT THEODOR GELLERSTEDT (1836-1914): dubbelsidig akvarellmålning, varav ena sidan föreställer Kalmar slott, andra sidan med motiv av landskap i solnedgång, signerad på ena sidan, bildmått ca 6,5x16 cm

Ej examinerad ur ram

689846

2019-10-18