Albert Theodor Gellerstedt akvarell
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALBERT THEODOR GELLERSTEDT (1836-1914): dubbelsidig akvarellmålning, varav ena sidan föreställer Kalmar slott, andra sidan med motiv av landskap i solnedgång, signerad på ena sidan, bildmått ca 6,5x16 cm
Ej examinerad ur ram
689846
2019-10-18