Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD med uppsats, tidigt 1900-tal, jugend, mahogny med försänkt skuren dekor i form av blommor och blad, nycklar finns, höjd ink uppsats 123, 109x60 cm

Skrivskivan sitter löst, bruks och åldersrelaterat slitage, Nyckel finns

689849

2019-10-19