Skrivbord
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD med uppsats, tidigt 1900-tal, jugend, mahogny med försänkt skuren dekor i form av blommor och blad, nycklar finns, höjd ink uppsats 123, 109x60 cm
Skrivskivan sitter löst, bruks och åldersrelaterat slitage, Nyckel finns
689849
2019-10-19