Olle Hjortzberg akvarell

Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Blomsterstilleben med rosor, signerad och daterad Olle Hjortzberg 58, akvarell, ca 34x24 cm

689852

2019-10-16