Terrin i tenn

Terrin i tenn
Terrin i tenn
Terrin i tenn
Terrin i tenn
Terrin i tenn
Terrin i tenn

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TERRIN, 1800-talets slut, rokokostil, tenn, mått ca 25x37

Svårtydda stämplar i botten, smärre slitage, smärre kantstött

689853

2019-10-18