Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
1 800 SEK
Beschreibung
TEKANNA, silver, Danmark, I Paulsen, ca 1930-tal, vikt ca 575 gram, H ca 16 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, buckla på livet, monogramgravyr på pipen
689854
2019-10-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner