Madeleine Pyk färglitografi

Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Figurer på terass, signerad M Pyk, 64/150, färglitografi, bildmått ca 67x48 cm

689869

2019-10-17