Sidobord 1800-tal

Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SIDOBORD med klaff, 1800-tal, mahognyfanér, invändig inredning med lådor, höjd ca 75 cm, bredd 63 cm, djup 54 cm

slitage, sprickor, nyckel saknas, lagningar, blekt

689872

2019-10-31